अपिल मिडिया प्रा. लि.
सूचना विभागमा दर्ता नं. : २४८२/२०७७–०७८
Office: Kathmandu Metropolitan City- 29
Phone: +९७७-९८५११०७८२४
News: [email protected]

९२ वर्षीया भद्राकुमारी घलेलाई भेट्न अध्यक्ष ओली डिल्लीबजारमा, फेरि प्रधानमन्त्री हुन घलेको आशिर्वाद

९२ वर्षीया भद्राकुमारी घलेलाई भेट्न अध्यक्ष ओली डिल्लीबजारमा, फेरि प्रधानमन्त्री हुन घलेको आशिर्वाद


काठमाडौं– नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीले महिला नेतृ तथा समाजसेवी भद्राकुमारी घलेलाई भेट्नुभएको छ । डिल्लीबजारस्थित घलेकै निवासमा पुगेर अध्यक्ष ओलीले आज भेट गर्नुभएको हो ।

घलेले आफूले लेख्नुभएका १ सय ९ वटा पुस्तक ओलीलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको थियो । घलेले आफू अहिले लेखपढमा लागेको बताउनुभयो । ९२ वर्षीय घलेले केपी ओलीलाई सच्चा देशभक्त र विकास प्रेमी नेता भएको बताउँदै आउनुभएको छ । ओली चितवनमा १० औँ महाधिवेशनमा चुनाव लडिरहँदा घलेले उहाँलाई भेट्ने इच्छा रहेको बताउनुभएको थियो । उहाँको इच्छा अनुसार ओली घलेलाई भेट्न उहाँको घरमा पुग्नुभएको हो ।

यसअघि केपी ओलीलाई षडयन्त्र गरेर प्रधानमन्त्रीबाट हटाएको भन्दै घलेले चर्को आलोचना गर्दै आउनु भएको छ । घलेले ओली फेरि चुनाबाट प्रधानमन्त्री हुने बताउँदै आउनुभएको छ । घलेले ओलीलाई देखार वा चिनेर नभई उहाँको कामबाट प्रभावित भएर प्रशंसा गरेको बताउनुभयो । विश्वबाट कम्युनिष्ट बढारिएको बेला नेपालमा केपी ओलीले कम्युनिष्टको दुईतिहाई बहुमत ल्याएको घलेले बताउनुभयो ।

‘अब आउने चुनावमा पनि हामीले त्यस्तै देख्न पाए हुन्थ्यो,’ ओलीसम्गको भेटमा घलेले भन्नुभयो । समृद्ध नेपाल र सुखी नेपाली बनाउन ओली एक पटक फेरी प्रधानमन्त्री बन्नुपर्ने घलेले बताउनुभयो । ‘मैले आशिर्वाद दिएकी छु, ओली फेरि दुई तिहाई बहुमतका साथ प्रधानमन्त्री बन्नुपर्छ,’ घलेले भन्नुभयो ।